LOADING

ETKİNLİKLER

12, May, 2019, 14:50:40

Mustafa Çelebi Sanat Atölyesi Resmi Açılışı Gerçekleşti

26 Kasım 2019 Salı günü gerçekleştirdiğimiz atölyemizin resmi açılış davetinde birçok değerli misafir ağırladık. Bu yolda bizi yalnız bırakmayan herkese şükranlarımızı sunarız.

 

 

Hattat Hasan Çelebi Teşrifleriyle Çamlıca Camii Fidan Dikimi Etkinliği Gerçekleşti

Üsküdar Belediyesinin düzenlediği fidan dikim ve dağıtım kampanyasında Hattat Hasan Çelebi de yer aldı. Ardından Üsküdar Belediye Başkanı Sn. Hilmi Türkmen ve Üsküdar Kaymakamı Sn. Sefa Demiryürek, Mustafa Çelebi Sanat Atölyesini ziyaret etti.

 

 

Eric Broug ile İslami Geometrik Tasarım Workshop Yaptık

Ekim ayında İstanbul’a gelen İslami Geometrik Tasarım adına araştırma yapan Eric Broug ile atölyemizde bir workshop etkinliği düzenledik. Katılımcılar İslami Geometrik Tasarım ilkelerini öğrenmenin yanı sıra ortaya harika işler çıkarma fırsatı buldu.

 

 

 

 

 

 

MUSTAFA ÇELEBİ SANAT ATÖLYESİ

Atölye faaliyetlerimiz 20 Haziranda başlayacaktır…


MUSTAFA ÇELEBİ SANAT ATÖLYESİ

Açılışa az kaldı…

Büyük Çamlıca Camii külliyesindeki atölye mekanlarında açılış hazırlıkları devam eden Mustafa Çelebi Sanat atölyemizde Hat, Tezhip, Rokoko Tezhip, Minyatür, Seramik, Sanat Terapi ve Güzel Sanatlar Hazırlık dallarında faaliyette bulunulacaktır. Bu dallarda çeşitli workshop etkinlikleri ve sergiler açmayı planlamaktayız. Açılışımızı Haziran ayı içinde yapmayı ümit etmekteyiz.